Kreatívne sady pre šikovných školákov

Ak je vaše dieťa tvorivé alebo rado objavuje svet okolo neho, máme pre vás ďalšie nápady, ako ho potešiť na konci školského roka.

Kreatívne sady z našej ponuky určite spravia radosť všetkým malým tvorivcom.

Vedeli ste, že kresliť sa dá aj farebným pieskom? Výtvarené sady s farebnými pieskami obsahuju samolepiace predlohové obrazky, ktoré dieťa vypĺňa pieskom a tvorí tak farebné umelecké dielo. Zo širokej palety výtvarných sád vás iste zaujmú kreatívne sady s glitrami pre ešte pôsobivejsí farebný efekt.

Farebný obrázok sa dá vytvoriť aj vyškrabovaním. Pre malých umelcov ponúkame kreatívne vyškrabovacie sady s predkresleným obrázkom. Dieťa obrázok vyfarbí vyškrabovaním tmavého povrchu, pod ktorým je skrytý pestrofarebný podklad.

Ak si váš školák radšej zlepšuje zručnosť pri skladaní stavebníc, potom mu môžete kúpiť zábavnú skladačku Mini Squigz prísavky. Silikónové prísavky sa prisajú jedna na druhú a bezpečne držia na rôznych povrchoch. 75 kusová sada umožňuje vytvoriť nekonečné množstvo objektov a zabaví vaše dieťa na hodiny.

Z ponuky stavebníc si môžete tiež vybrať drevenú sadu Batiblock alebo sofistikovanú stavebnicu – prevodový systém Georello Tech. Tieto stavebnice pomáhajú zlepšiť okrem kreatíneho myslenia aj jemnú motoriku a trpezlivosť.

Ďalším zaujímavým darčekom na stimuláciu tvorivého myslenia môže byť aj obľubená hra Kinoptik, Hra vďaka očnému klamu uvádza do pohybu dielo, ktoré vaše dieťa zloží.

Šikovné školáčky si môžu zase precvičiť prsty pri vyšívaní vlastnej bábiky. Sada na vyšívanie obsahuje potrebné pomôcky ale aj podrobnú predlohu, ako bábiku ušiť. Bábiky je možné zakúpiť vo viacerých farebných prevedeniach. Taktiež ponúkame sady na vyšívanie so zvieratkami, ktoré zvládnu deti už od troch rokov.

K letným prázdninám rozhodne patrí aj objavovanie nových krajín. Tak prečo nepodporiť objaviteľského ducha u detí darčekom ako je Taštička pre objaviteľa? Mladý bádateľ v nej nájde všetko potrebné na skúmanie prírody – lupu, vreckový nožík, kompas a led baterku. Určite tiež ocení priesvitný Box na hmyz, ktorý mu umožní nerušene a bezpečne pozorovať rôzne drobné živočíchy.

Ďalšie tipy na darčeky za vysvedčenie nájdete v článku Odmeňme školákov za dobré výsledky.

Pridajte sa k nám

Instagram

Navštívte náš e-shop

Najnovšie články